PDA

View Full Version : Concurs Crbl

CRBL
21-02-2008, 02:13 PM
CONCURS CRBL

“Mi-am propus sa lansez un proiect nou si revolutionar marca CRBL. Aveti sansa de a colabora impreuna cu mine in realizarea acestuia daca dati dovada de creativitate si un pic de umor. Caut cea mai reusita “transformare” a mea intr-un personaj animat (Atentie! caut si un personaj animat care sa ma caracterizeze, nu neaparat de natura umana ).
Nu uita alaturi de schita sa iti adaugi datele personale: nume, adresa, numar de telefon si adresa de email, ca sa stim de unde sa te luam. Asteptam cat mai multe schite pe adresa officecrbl@gmail.com sau office@crbl.ro” . CRBL .

Doru
21-02-2008, 02:52 PM
anuntul asta trebuiea pus la sectiunea de Looking For a Job? . Aici ar trebui sa fie doar Challenge-uri interene ale forumului.

Fiind vorba de un concurs ai uitat sa precizezi clar ce "premii" sunt puse in joc. Oricum asta ar fi minimul, alta chestie ar fi, ca sa te transforme cineva in personaj animat ar cam trebui sa postezi si una doua imagini cu tine, nu crezi?

Oricum, parerea mea ca ai formulat in mod neprofesional anuntul si asta spune multe.

geostik
21-02-2008, 02:53 PM
salut CRBL. cred k creezi ceva confuzie cu acest post. citesc la tine la description shi vad coregrapher( cu h ar fi trebuit), apoi incerc sa imi dau seama de la ce vine C R B L. in sf. realizez k exista shansa k tu sa fi cerebel coregraful de la trupa simplu. totushi traim in romania shi cred k trebuie sa postezi mai multe detalii k sa te ia lumea in serios. poate un site/blog dedicat proiectului in cauza ar lamuri lumea.

Doru
21-02-2008, 02:59 PM
"cerebel coregraful de la trupa simplu"
cine sunt astia?

CASS
21-02-2008, 03:06 PM
"cerebel coregraful de la trupa simplu"
cine sunt astia?
Nu conteaza atata timp cat se plateste. Daca omu' chiar e serios si vrea, nu cred ca e o problema in a posta un brief detaliat, in care scrie ce vrea si ce urmareste sa obtina pt. proiectul lui.
Deci, CRBL, ... da cu brief-ul tare, sa vedem exact ce vrei.

slay3r04
21-02-2008, 03:08 PM
OMG! CRBL, nu-mi vine sa cred !!! This is my lucky day !!

Acuma serios , daca vrei sa ti se faca ceva fa o cerere cum trebuie. Vrei un personaj facut dupa modelul tau dar totusi o poza nu stii sa pui. Te prezinti ca CRBL si absolut nici o informatie despre firma care se ocupa de asta , ce castiga un eventual "angajat", la ce va fi folosit modelul. Etc , etc ...

Daca esti cu adevarat cine crede geostik e cam aiurea , trust me , nu toata lumea te cunoaste, si poate pt unii esti doar un client ca oricare altul.

Vicar
21-02-2008, 03:17 PM
Vrei un personaj facut dupa modelul tau dar totusi o poza nu stii sa pui.
Daca esti cu adevarat cine crede geostik e cam aiurea , trust me , nu toata lumea te cunoaste, si poate pt unii esti doar un client ca oricare altul.
Nu jigniţi omul, nu-i drept. N-a ofensat pe nimeni. Nu stiţi încă cine e. Poate chiar e serios cu ceea ce vrea. Lăsaţi-l să răspundă întâi şi va lămuri subiectul.

laurghita
21-02-2008, 03:19 PM
Dar de mutat postul tot trebuie mutat, nu este un 2D challenge VA.

Vicar
21-02-2008, 03:20 PM
Cu asta ai dreptate.

slay3r04
21-02-2008, 04:52 PM
ti se pare ca l-am insultat in vreun fel ? daca da sincer nu a fost cu intentie. Eu am incercat doar sa zic ca nu ofera informatiile necesare pt ce vrea el, si despre firma pt care trebuie facuta treaba asta. Poate vrea sa stie omu nu ?

Sthell
21-02-2008, 05:04 PM
eu zic ca e un bot :D, sau nu se afla nici o persoana interesata in spatele anuntului, mea culpa daca nu e asa. voie buna!