PDA

View Full Version : Diana Mesesan Photography

diana mesesan
06-06-2011, 03:01 AM
Hey,

Diana va saluta. nu prea am mai intrat pe forumuri de cand eram printr-a 8a si intram pe un forum ceva cu vrajitorie wicca, filosofie, metal, religie. :)
am de cateva saptamani un impuls sa imi fac mai cunoscute pozele. care au stat de ani fara prea multe vizualizari.
ca sa va dati seama asa in mare cu cine aveti de a face, va pot spune fotografii mei preferati: emmet gowin, nan goldin, ryan mcginley.
nu ma mai lungesc. acesta este blogul meu. doar cate o poza pe pagina. nu imi plac la gramada. previous page ca sa mergi in spate.

http://dianamesesan.blogspot.com/

FiveseveN
06-06-2011, 08:52 PM
Mutat la Beginners deocamdată.
Nu observ o intenție tematică de natură conceptual-estetică, documentară, grafic-decorativă (ceea ce necesită controlul mijloacelor tehnice, care iarăși nu e evident) ș.a.m.d.. Ai o cameră (cel puțin) și o folosești. Asta e bine dar nu e neapărat semnificativ.
Poate poți da un exemplu de lucrare sau serie/proiect īn care ai căutat să exprimi un concept sau să rezolvi o problemă prin intermediul tehnicii fotografice. Sau poate ai unul planificat și te-am putea ajuta cu informații.

Iar dacă vrei să comentăm cāte o imagine specifică te rog să o atașezi aici.