PDA

View Full Version : pentru moderatorii de la arh....

VALI
31-10-2003, 01:54 PM
am rugamintea ca sa revigorati un pic sectiunea de GD.
daca credeti ca nu are rost shi ca nu ar fi destul timp....o puteti sterge

[dragosh]
31-10-2003, 04:15 PM
vali pe mine ca cititor m-ar interesa sa mai aflu de exemplu mai multe despre Ion Mincu ca facultate ..

adica de pe la admitere pana pe la lucrare de diploma.. etc.
pareri, sugestii, sfaturi si alte din astea.
zic astea ca asta e facultatea de baza in domeniu si pt un viitor arhitect ar fi bine sa stiu la ce ma inham si eu.

daca se poate sa se dea exemple si alte din astea.

VALI
31-10-2003, 04:33 PM
vorbeste cu moderatorii de la arh.

peca
02-11-2003, 12:43 PM
nici eu nu sunt de acord cu stersul ! :( ! si cred ca ar fi interesant, cel putin pt. mine sa se posteze desene de proectare, de la A la Z,

Chemical
12-11-2003, 09:50 AM
mai, cum sa va spun eu voua... mie imi place gd-ul, dar nu stiu cum sa fac sa pun gd pe sectiune, neavand scanner...deocamdata (sa scanez lucrari sau anything) nu pot decat sa le construiesc pe calculator, ori asta ia ceva timp... dar daca vreti neaparat o sa vad ce pot sa fac

peca
12-11-2003, 11:00 AM
eh, daca vrem noi...., vorbesc din p.m.d.v., da pt. mine ar fi interesant, tinand cont ca nu ma am cu asa ceva si vreau sa invat cat mai multe, sa vad pe forum si cum de proecteaza, sau cum sa ma exprim, cum se deseneaza, ca la carte, o camera, nu musai un intreg complex, si cu ex.

Pt. asta nu trbuie sa te dai tu peste cap, desi ar fi un efort de laudat si apreciat, eu l-as aprecia.

Consider ca ar fi pacat sa dispara sectiunea "Arhitectura", chiar daca are o evolutie lenta de tot.