PDA

View Full Version : Postere

punctweb
25-10-2004, 01:23 AM
am facut un poster (mai multe, de fapt) pentru firma la care sunt angajat in momentul de fata. Scopul lor este o promovare pe plan local a unui studio de televiziune. As dori niste opinii, de orice fel ar fi ele....

PS: 1. daca am gresit forumul, rog moderatorii sa-l mute unde trebuie...
2. imaginile nu sunt la dimensiunile/calitatea reale...

punctweb
25-10-2004, 01:26 AM
alta...

punctweb
25-10-2004, 01:27 AM
si ultima...

Akyra Kazama
25-10-2004, 03:48 AM
pai ai cam gresit sectiunea plus ca am vazut ca ai mai postat acelsi lucru si in alt aparte tot la o sectiune gresita

Chemical
25-10-2004, 10:00 AM
nu-s expert in partea de grafic-design, dar sunt ok posterele, nu inteleg de ce imaginea din partea de sus (ce albastra cu satelitul) este foarte neclara si nu se intelege nici macar ce e sub satelit... ma gandeam ca intr-o reclama pt o promovare a imagnii unui studio de televiziune totul ar terbui sa fie cat mai cristal...
bine in cazul in care ai fi inlocuit imaginea cu una clara, probabil nu s-ar mai fi citit textul cum trebuie, dar poate gasesti o solutie

Lou
25-10-2004, 11:00 AM
mie mi se par prea aglomerate.

ataraxia
28-10-2004, 04:16 PM
necitind, initial, ce ai scris, am crezut ca ne arati o carte de vizita si un "fluturas". :D cred ca asta spune ceva... cel putin pentru mine. mult, prea mult incarcata. pe langa faptul ca lucrarea ta se scindeaza, nu ai in compozitii nici un centru major de interes. personal nu stiu ce sa citesc mai intai... spor si sa auzim numai de bine!

echo
28-10-2004, 04:31 PM
in momentul in care imparti suprafata in 2 zone fara nici o legatura intre ele, se numeste ca ai 2 postere:)
arata ca niste anunturi ingramadite la mica publicitate