VisualART Forum - Powered by vBulletin
Results 1 to 2 of 2

Thread: Provocare Website

VA member

Provocare Website

Salutari sunt un tanar de 29 de ani pasionat de vinuri vezi : [B]www.casatimis.blog.com[/B] si ma gandesc sa ii fac un site de prezentare la vinurile care le am. NU va inghesuiti ca bani nu am. Dar daca vede cineva Blogul isi da seama despre ce este vorba si daca vrei in timpul liber sa creezi ceea mai SIMPLA SI ELEGANTA pagina web despre vinuri si vanzare de vinuri pe net. Daca ati auzit pe la TV am adus MOCA pt Romania expozitia cu Salvador Dali (cauta pe Google) la Timisoara, Alba si Chisineu asta ca s afac ceva pt ARTA. De revansat ma revansez asta daca vrea cineva sa gandesca un site superb sa il faca din suflet din pasiune sa fie SIMPLU Si ELEGANT si nu o sa regrete ca il face pt mine. Am vazut zeci de firme de design care ma alsa rece cu situri la Kilogram care le vand si zic ca lucreza. NU IMI TRIMITE-TI ASA CEVA SUNT SATUL DE COPY PASTE In WEBDESIGN. aveti pe blog ID-ul meu de mess. Succes :lightbulb

VA member
    M-am gandit sa dau si un premiu 1 Sticla MUSCAT OTTONEL 1967 (vin tezaurizat [Cele inainte de 1968]) din provine din Podgoria Cotesti si traseul este Cramele lui Ceausescu -> apoi 2 posesori diferiti dar cu renume - din 2007 este in propietatea mea.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)