Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 55
    VA member
    oricum....din punctul meu de vedere ....nu ma mai intereseaza decat sa intru ..
    m-am pregatit mult prea mult ptr facultatea asta care este probabil atat de frumoasa.
    sper sa intre cine merita si sa nu fie note date asa ...cu "ochii inchisi"

VA member
    Quote Originally Posted by kulasundari View Post
    oricum....din punctul meu de vedere ....nu ma mai intereseaza decat sa intru ..
    m-am pregatit mult prea mult ptr facultatea asta care este probabil atat de frumoasa.
    sper sa intre cine merita si sa nu fie note date asa ...cu "ochii inchisi"
    asa sa fie cum zici tu " sa intre cine merita " , mie s-a parut un pic asa dezamagitor , nu asa usor sa te pregatesti calumea pt un examen de genul asta, si cel mai trist ii cand vezi asemea lucruri , parca simti ca cineva isi bate joc de munca ta , eu personal asa am avut impresia , treca mearga dar nu e tot una , atunci mai bn zicea de la inceput , sa nu ma stresez atat , in fine nu merita prea multa vorba , nu ne pierdem timpul , faptul este consumat , maine la ora asta cred ca vom afla rezultatele , eu am fost in P2 dp strada rene Descartes ,atat a fost ca am fost la subsol si a fost racoare cat de cat

VA member cristimunte's Avatar
    vedeti ca sau afisat

Mai,eu sincer sa fiu in afara de tema 2 de la tehnic,totul a fost foarte clar.chair daca si la liber nu se astepta nimeni la asa un subiect(sa nu sti ce e aia cismea sau jardiniera la unii e destul de grav zic eu).Multi tineri din ziua de azi cam au probleme de cultura si nu prea cunosc limba romana.

VA member
    cam cati se vor retrage? :| in anii trecuti aveti idee cum a fost?

VA member
    s-au afisat rezultatele:)
    .....mai repede din fericire

VA member paula_marcau's Avatar
    la noi in sala au intrebat clasa.. "sunteti de acord ca x sa aiba 3 echere in loc de 2?" si chestii de genu .. n-a fost nici unu absurd. dar intradevar... subiectele au creat neclaritati..si mai e cazul celor care n-au stiut ce inseamna cismea sau jardiniera...sau a glisa. mi se pare stupid sa pierzi atatea puncte pt ca ai o neintelegere legata de limba romana...

VA member
    stie careva daca se va face galerie cu plansele ca sunt tare curioasa sa mai vad si alte planse:)

VA member
    Quote Originally Posted by kulasundari View Post
    stie careva daca se va face galerie cu plansele ca sunt tare curioasa sa mai vad si alte planse:)
    nu cred ca isi obosesc ei manutele sa le expuna altfel ar vedea lumea cum s-au corectat lucrarile "cu piciorul".

Lasati conspiratiile.Cine nu a intrat, nu a intrat pentru ca a fost slab!!!

VA member
    nu prea sunt de acord cu tn , in sensul ca exista un factor pe care nu il poti lua in calcul la un examen de genul asta , norocul !!! degeaba ai parcurs si stii la perfectie fiecare parte din materia pt examen , daca iti intra in text un cuvant pe care nu il cunosti cum a fost anul asta pt uni "glisare " sau mai stiu eu ce , at s-a dus totul :-j , poti sa afirmi ca trebuia sa cunoasca cuvantul , sau poti sa zici "ghinion" . nici eu nu sunt adeptul conspiratiilor nu am ce sa reprosez la corectatul lucrarilor si la notele pe care le-am luat , pt stiu unde am gresit , dar priving dintr-un unghi relativ obiectiv tot raman ff multe dubii generate de anumite persoane , acuma tot una este , nu are rost sa pierdem timpul mai mult cu asta , s-a terminat cine a intrat a intra , felicitari ;) , cine nu .. ne pare rau , oricum ce am scris anterior , incontinuare imi sustin opinia legata de noroc , cunosc pt cineva care de 4 ani faci gd , mult mai pregatit bn ca mn , sa fim seriosi , cum va explicati ca a luat nota mai mica decat mn , in fine , tre sa stii si sa pierzi

VA member

subiecte

puteti pune rezolvarile la gd? sunt curios care e varianta corecta la subiectul 2
    ms

VA member
    Legat de regulament la partea cu teu-ul , nu era vorba de teu cu lungime de 60 sau 120 ci cu lungime cuprinsa intre 60 si 120

VA member
    cuvantul "sau" presupune doar 2 optiuni
    regulamentul lasa f mult de dorit ...in primul rand ca unui om care lucreaza cu creioane ii este necesar sa aiba o ascutitoare sau un cutter in penar......lucru interzis de regulament
    .....chiar daca nu s-au confiscat sau pus deoparte teurile de 80/100 ....aia nu inseamna ca regulamentul este bine scris....din propria experienta vb cand zic ca profesorul supraveghetor X ne-a pus sa sortam creioanele ...adik 3B,5Betc nu sunt bune
    iar ascutitorile si cutterele dupa cum am spus nu au stat la noi ci pe o masa in alta sala
    complet aberant..
    oricum ..nu mai conteaza acum acest lucru
    faptul este implinit

VA member
    salutari , postati va rog careva rezolvarea de la gd subiectul 2, ca am o mare nelamurire , profele mi-au zis intr-un fel , am prieten care a facut alfel si a luat 9 si ceva ,si tot nu m-am lamurit cum trebuia facut , ms

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)